Обавештење Катедре за хигијену са медицинском екологијом

Обавештавају се студенти да ће се на основу одлуке деканског Колегијума надоканде и колоквирање пропуштених вежби одржавати у виртуелном окружењу преко Microsoft Teams платформе на курсу нашег предмета према следећем распореду:

1. Уторак и среда у 10 h – вежбе: Аерозагађење, бука, прашина (прва и друга недеља вежби) – линк и обавештење ће бити постављено на Ретикулум
2. Колоквирање осталих пропуштених вежби – код свог асистента преко Microsoft Teams платформе у складу са обавештењем и преко линка које ће бити на Ретикулуму.
3. Потписивање индекса за одслушану наставу се одлаже и неће бити организовано у претходно објављеним терминима. Потпис за одслушану наставу студенти ће добијати приликом уписивања оцене.
4. Поправни колоквијум који је планиран да се одржи у понедељак 10.јануара 2022. одлаже се (нови термин ће бити истакнут ускоро).