БИОЕТИКА 3 – Добијање потписа за одслушану наставу

Добијање потписа за одслушану наставу из предмета БИОЕТИКА 3 организоваће се у просторијама Катедре хуманистичких наука у четвртак. 13.01.2022.

За одслушану наставу у индекс ОБАВЕЗНО унети следеће податке:

Назив наставног предмета: Биоетика 3;

Број часова предавања: 2; друго: 1;

Попуњен индекс оставити на означеном месту испред огласне табле Катедре хуманистичких наука у четвртак у интервалу 12:00-13:00ч.

Потписани индекси преузимају се на истом месту истог дана у интервалу 14:00-15:00ч.

НАПОМЕНЕ:

Студенти који нису стекли услов за добијање потписа (пропуштањем предавања и семинарских активности које су постављене на Ретикулуму) имаће могућност приступа Ретикулуму и надокнада у периоду од 04.01. до 10.01.2022. године.
Није неопходно лично доношење индекса. Због епидемиолошке ситуације молимо све студенте да се придржавају наведеног распореда, као и прописаних епидемиолошких мера.

Катедра хуманистичких наука