Обавештење за студенте V године – Распоред практичне наставе за Подгрупу Ц

Универзитет у Београду
Школска 2021 / 2022 година

ХИРУРГИЈА СА АНЕСТЕЗИОЛОГИЈОМ

Списак студената за практичну наставу
Наставна база Клиника за грудну хирургију
Универзитетског клиничког центра Србије

од 29.11.2021. године до 10.12.2021. године

Обавештење за студенте V године – Распоред практичне наставе за Подгрупу Ц

Студенти обавезно морају на себи имати униформу, кломпе, бели мантил и хируршку маску. Студенти морају доћи 15 минута пре почетка вежби како би се припремили за наставу. Практична настава траје 2 школска часа у континуитету.

Молимо све студенте да поштују сатницу и распоред у прилогу

Студенти који по распореду имају практичну наставу у Клиници за грудну хирургију УКЦС-а када уђу у зграду иду директно у амфитеатар зграде где ће обавити неопходне припреме и тамо сачекати наставнике и сараднике, док студенти који по распореду имају практичну наставу у Клиници  за онколошку хирургију ИОРС-а јављају се Кл. асс др Дејану Стојиљковићу.

За практичну наставу студенти морају имати доказ о комплетно спроведеној имунизацији против SARS-Cov 2(14 дана после друге дозе вакцине) или доказ о прележаној болести COVID 19 (отпусна листа из болнице или одговарајућа потврда из ковид амбуланте) или серолошки доказ о постојању анти SARS-Cov 2 IgG антитела или негативан резултат бриса назофарингса (PCR или антигенски тест) не старији од 72 часа.

Настава је обавезна уз све препоручене епидемиолошке мере.

Шеф наставне базе
Грудна хирургија