Распореди наставе на Катедри дерматовенерологије, школска 2021-2022. година, III недеља наставе

ПЛАН ИЗВОДЈЕЊА НАСТАВЕ
У ШК. 2021/2022
(обавештење за све групе студената)

Од III недеље наставе, од понедељка 18.10.21. године, студенти ће вежбе имати на Клиници и онлине преко апп. Теамс-а.
Студенти су подељени у седам група. Пола групе имаце вежбе на Клиници, а пола групе распоређено је у три онлине групе: ONLINE1, ONLINE2 И ONLINE3 те ће вежбе пратити преко app. Teams
У IV недељи наставе распоред наставе бице обрнут, студент који су имали наставу на Клиници наставу ће пратити онлине, а они који су били онлине вежбе ће имати на Клиници.
Детаљни прикази распореда, као у упдате истих, биће истакнути на Ретикулуму, на студентском порталу и на огласној табле Катедре.
Остављање гардеробе студент ће обавити наклиници, у просторијама које су за то предвидјене (слушаоница и студентска гардероба – поткровљеклинике, 3. спрат).
Моле се студенти да са собом понесу потврду о вакцинацији или брзи антигенски тест, за оне који нису вакцинисани, не старији од 48ч, мантил и Н95 маску.
За улазак на Клинику користите улаз из УКЦС, улаз преко пута Tempus сале.

Распореде можете преузети испод:

КАТЕДРА  ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈЕ