Обавештење о почетку наставе -Хемија у медицини

ХЕМИЈА
Почетак наставе у шк. 2021/22. години

Настава из Хемије у оквиру предмета Медицинска биохемија и хемија почиње у понедељак 04. 10. 2021. године.

Практични део наставе одржаваће се на Инститиуту за Хемију у медицини по следећем распореду:

ПОНЕДЕЉАК

УТОРАК СРЕДА ЧЕТВРТАК
Подгрупа* Група I
Група II
Група III Група IV

8:30 – 10:00ч

10:30 – 12:00ч

12:30 -14:00ч

*Подгрупу а чине студенти дате групе од редног бр. 1 – 15

*Подгрупу б чине студенти дате групе од  редног бр. 16 и надаље

Практична настава за подгрупе 1а, 1б и 4а одржаваће се у Вежбаоници 1,
Практична настава за подгрупе 2а, 2б и 4б одржаваће се у Вежбаоници 2,
Практична настава за подгрупе 3а и 3б одржаваће се у Вежбаоници 3.

На прву и сваку следећу вежбу треба понети Практикум из хемије са радном свеском и збирком задатака и бели мантил. У картон, на крају Практикума, студент треба да залепи фотографију и да преда картон наставник или асистенту на првој вежби.

На вежбе треба долазити 5 минута раније, како би се осигурало да вежбе почну на време.

Пре доласка на практичну наставу потребно је да студенти пажљиво погледају на Ретицулуму снимљени увод за вежбу и прочитају из Практикума све оно што се односи на дату вежбу.

Материјал за 1. вежбу може се наћи и на сајту Факултета.

Материјал за теоријску (предавања и семинаре) и практичну наставу биће постављан на Ретицулум сваког петка који претходи недељи у којој се настава одржава. Распоред одржавања наставе по недељама семестра дат је у Водичу кроз наставу II године студија за шк. 2021/22. годину.

Студенти су дужни да поштују све прописане епидемиолошке мере и да се одговорно понашају током практичне наставе на Институту за хемију у медицини.

Свим студентима желимо срећан почетак школске године и одличан успех у раду.

Материјал за вежбе можете преузети ОВДЕ.

Београд, 29. 9. 2021.
Катедра за хемију у медицини