Обавештење о потврди изласка на испит и одржавању испита из Клиничке биохемије у испитном року Октобар 2 школске 2020/2021. године

ВАЖНА НАПОМЕНА:

Право изласка на испит имају студенти који су положили све испите из III године.

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Потврда испита за све студенте ће се спроводити на платформи Ретикулум. На курсу „Потврда испита 2020/2021“ треба одабрати 4. годину студија и попунити упитник под називом „Потврда испита за испитни рок Октобар 2“ у оквиру предмета Клиничка биохемија. По предаји упитника потврдa испита је завршена. Упитник ће бити доступан у ПОНЕДЕЉАК, 04. октобра. 2021. од 08 часова до 14 часова.

У случају да студент не може да приступи платформи Ретикулум, потребно је да се обрати директно мејлом на: djurdja.jovanovic@med.bg.ac.rs.

ИСПИТ:

Испитни тест биће одржан у ЧЕТВРТАК, 07. октобра 2021. у 11 часова у амфитеатру Института за хистофизиологију.

О термину уписивању оцене у индекс, студенти ће бити накнадно обавештени.

Катедра биохемије