Медицина и друштво – потписивање индекса за студенте који су испит положили код доц. др Данијеле Тиосављевић

Упис оцена и потписи за слушање за предмет Медицина и друштво за студенте који су испит положили код доц. др Данијеле Тиосављевић биће организовани у уторак 28.09.2021.
Потребно је да донесете попуњен индекс, и картоне из Медицинске етике и Медицинске социологије попуњене личним подацима.
У индексу ОБАВЕЗНО претходно попунити податке о полагању испита:
„Назив предмета” – Медицина и друштво; „Назив предиспитне обавезе” унети у три реда – Медицинска социологија, Медицинска етика, Социјална медицина; „Датум полагања” – 28.01.2021 за јануарски испитни рок, 18.03.2021. за мартовски испитни рок, 18.05.2021. за мајски испитни рок, 31.08.2021. за септембарски испитни рок, 23.9.2021. за октобарски испитни рок. На страни на којој се добија потпис за слушање наставе (друга страна индекса) напишите одвојено Медицинска социологија и Медицинска етика предавања 2, вежбе 0, друго 2.
Индексе са картоном оставити на обележеном месту, испред огласне табле Катедре хуманистичких наука од 09:00 до 11:00; Потписани индекси се преузимају на истом месту, истог дана од 12:00 до 14:00.

Студенти индексе не морају доносити лично.

Моле се студенти да поштују наведене термине за упис због даље непредвидиве епидемиолошке ситуације.

Катедра хуманистичких наука