Енглески 1 и 2 – Уписивање резултата из јунског и јулског испитног рока код проф. др Софије Мићић Кандијаш

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 1 – ЈУНСКИ И ЈУЛСКИ ИСПИТНИ РОК

Уписивање резултата из јунског и јулског испитног рока код проф. др Софије Мићић Кандијаш обавиће се у уторак, 31. 08. 2021. у просторијама Катедре хуманистичких наука. Студенти треба да убаце у одговарајућу кутију индексе од 09:00 до 10:00ч. Индекси се могу преузети од 13ч.
НАПОМЕНА: Уколико има студената који нису добили потписе за оба семестра (групе А2 и Б3), они треба да донесу и попуњене картоне са фотографијом уз индекс.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 2 – ЈУНСКИ И ЈУЛСКИ ИСПИТНИ РОК