Промена термина потврде испита из Медицинске биохемије са хемијом

ПРОМЕНА ТЕРМИНА ПОТВРДЕ ИСПИТА ИЗ
Медицинске биохемије са хемијом у септембарском испитном року школске 2020/2021. године

Због годишњег одржавања и ажурирања платформе Ретикулум потврда испита из Медицинске биохемије са хемијом мора бити померена. Нови термин потврде је УТОРАК, 24. август од 08:00 до 14 часова.

Потврда испита за све студенте ће се спроводити на платформи Ретикулум. На курсу „Потврда испита 2020/2021“ треба одабрати 2. годину студија и попунити упитник под називом „Потврда испита за септембарски рок“ у оквиру предмета Медицинска биохемија са хемијом. По предаји упитника потврдa испита је завршена.

У случају да студент не може да приступи платформи Ретикулум, потребно је да се обрати директно мејлом на: marija.jeremic@med.bg.ac.rs.

Хвала на разумевању!
Катедра биохемије