КОРЕКЦИЈА – Обавештење о полагању практичног испита у академској 2020/2021. години – Патолошка физиологија

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПОЛАГАЊУ ПРАКТИЧНОГ ИСПИТА ИЗ ПАТОЛОШКЕ ФИЗИОЛОГИЈЕ

Практични испит из Патолошке физиологије полаже се пред усмени испит пред  наставником, код кога је, према записнику за испитни рок студент распоређен. Студенти који су наставу слушали у академској 2020/2021. години практични испит полажу према списку нових испитних питања која су прилагођена плану и програму наставе који је извођен у току ове школске године, као и условима извођења практичног испита (у прилогу).

Студенти који су слушали наставу из Патолошке физиологије у академској 2019/2020. години, као и пре академске 2019/2020. године, а обновили су годину, полажу практични испит према старим испитним питањима за практични испит која су прилагођена условима извођења практичног испита (у прилогу).

Прилог: