Обавештење о потврди изласка на испит и одржавању испита из Клиничке биохемије у мајском испитном року школске 2020/2021. године

ВАЖНE НАПОМЕНE:

Право изласка на испит имају студенти који су положили све испите из III године.

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Потврда испита за све студенте ће се спроводити на платформи Ретикулум*. На курсу „Потврда испита 2020/2021“ треба одабрати 4. годину студија и попунити упитник под називом „Потврда испита за мајски рок“ у оквиру предмета Клиничка биохемија. По предаји упитника добићете повратну информацију да је потврдa испита завршена. Упитник ће бити доступан у  СРЕДУ, 5. маја 2021. од 00.01 до 14 часова.

*Уколико студент није до сада приступао платформи Ретикулум, потребно је да се улогује на следећи начин:

Корисник: нпр. md170724

Лозинка: нпр. ЈМБГ студента

У случају да студент не може да приступи платформи Ретикулум, потребно је да се у термину потврде испита обрати директно мејлом на: marija.jeremic@med.bg.ac.rs

ИСПИТ:

Испитни тест биће одржан у ПОНЕДЕЉАК, 17. маја 2021. у 9 часова у амфитеатрима Института за патологију, хистологију и амфитеатру Силос.

О распореду студената по амфитеатрима и термину уписивања оцене у индекс студенти ће бити накнадно обавештени.

Катедра биохемије