Полагање испитног теста и одбрана семинарског рада из предмета “Хомеостатски системи”-ДАС смер “Физиолошке науке” у априлском испитном року

Обавештавамо студенте докторских академских студија-смер Физиолошке науке да ће се полагање испитног теста и одбрана семинарског рада из предмета “Хомеостатски системи” на ДАС смеру “Физиолошке науке” у априлском испитном року одржати у уторак 13.04.2021.г, са почетком у 11 часова у библиотеци Института за медицинску физиологију “Рихард Буријан”.

Семинарски рад послати најкасније 24 часа пре изласка на испит на електронске адресе ко-руководилаца наставе, што ће значити потврђивање изласка на испит.

На испит понети индекс и испитну пријаву, а такође и заштитну опрему (маску, рукавице) у складу са епидемиолошким препорукама.

Са поштовањем,

Проф. др Драган Ђурић,
ко-руководилац предмета и Председник Програмског савета докторских студија-смер Физиолошке науке