Клиничка микробиологија – потврда изласка на испит у МАРТОВСКОМ испитном року

Потврда изласка на испит из предмета Клиничка микробиологија у MAРТОВСКОМ испитном року школске 2020/2021. обављаће се онлајн путем линка https://forms.gle/sWPa2kZsRSHWNbeZ7.

Право изласка на испит имају студенти који су положили све испите из III године укључујући Фармакологију и Интерну пропедевтику.

За пријаву је неопходно да студент са свог Google налога попуни упитник који је доступан на линку. Испит је могуће потврдити до среде, 10.03.2021. године до 12h, накнадне пријаве неће бити уважене.

Испит у виду теста одржаће се у ПОНЕДЕЉАК 15.03.2021. у периоду од 10.00 – 12.00 часова. Распоред студената по амфитеатрима као и термини одржавања испита биће истакнути на сајту Медицинског факултета након потврде испита. Студенти су дужни да на испит донесу адекватно попуњену белу пријаву и индекс.

Уколико постоје проблеми приликом потврде испита студенти могу да се обрате секретару Института за микробиологију и имунологију путем мејла slavica.marjanovic@med.bg.ac.rs