Клиничка микробиологија – потврда изласка на испит у ФЕБРУАРСКОМ испитном року

Потврда изласка на испит из предмета Клиничка микробиологија у ФЕБРУАРСКОМ испитном року школске 2020/2021. обављаће се онлајн путем линка https://forms.gle/s8F2X2fHNPSJ4GEh9.

Право изласка на испит имају студенти који су положили све испите из III године укључујући Фармакологију и Интерну пропедевтику.

За пријаву је неопходно да студент са свог Google налога попуни упитник који је доступан на линку. Испит је могуће потврдити НАЈКАСНИЈЕ ДО ПЕТКА 12.02.2021. у 12 ЧАСОВА, накнадне пријаве неће бити уважене.

Испит у виду теста одржаће се у ПОНЕДЕЉАК 22.02.2021. Распоред студената по амфитеатрима као и термини одржавања испита биће истакнути на сајту Медицинског факултета најкасније у ЧЕТВРТАК 18. ФЕБРУАРА.

Студенти су дужни да на испит донесу адекватно попуњену белу пријаву и индекс.

Уколико постоје проблеми приликом потврде испита студенти могу да се обрате секретару Института за микробиологију и имунологију путем мејла slavica.marjanovic@med.bg.ac.rs