Обавештење о потврди изласка на испит и одржавању испита из Медицинске биохемије са хемијом у фебруарском испитном року школске 2020/2021. године

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Потврда испита за све студенте ће се спроводити на платформи Ретикулум*. На курсу „Потврда испита 2020/2021“ треба одабрати 2. годину студија и попунити упитник под називом „Потврда испита за фебруарски рок“ у оквиру предмета Медицинска биохемија са хемијом. По предаји упитника добићете повратну информацију да је потврдa испита завршена.  Упитник ће бити доступан у ЧЕТВРТАК, 11. 2. 2021. од 00.01 до 14 часова.

*Уколико студент није до сада приступао платформи Ретикулум, потребно је да се улогује као и на платформу “еСтудент

У случају да студент не може да приступи платформи Ретикулум, потребно је да се у термину за потврду испита обрати директно мејлом на: marija.jeremic@med.bg.ac.rs.

УСМЕНИ ИСПИТ:

Термини одржавања усменог испита ће бити накнадно истакнути.

Катедра биохемије