Енглески језик 1 и 2

Позивају се студенти:
2015/⁠0407 Стојановић Никола
2017/⁠0597 Џида Мирко
који су пријавили испит Енглески језик 1 за јаунарски рок да дођу на полагање 26. 1. 2021. године у 10 часова у просторије Катедре хуманистичких наука – Пастерова 2, улаз из Делиградске, прекопута Кожне клинике а поред ЦИБИД библиотеке, последњи спрат.
Обавезно је правилно ношење заштитне маске. Молимо да не долазите уколико имате било какве симптоме прехладе или грипа. Такође је неопходно да донесете индекс и белу пријаву са холограмом.
***Остали студенти, који су се нашли на списку за полагање у овом року на предметима Енглески језик 1 и 2,  још нису стекли услов да полажу испит Енглески језик 1 односно Енглески језик 2, и вероватно су грешком пријавили испите. Молимо их да НЕ долазе у назначеном термину. На испит у овом року могу изаћи само горе наведени студенти, што је проверено и у Студентској служби.
наставник Биљана Вукчевић Лацковић