ОКП II ИМД – Обавештење за студенте

OBAVEŠTENJE ZA STUDENTE NA PREDMETU OKP II

Poštovani studenti,

Trenutna epidemiološka situacija u zemlji nažalost ne dozvoljava realizaciju programa iz ovog predmeta tako da smo u obavezi po preporukama Medicinskog fakulteta da do daljnjeg obustavimo vežbe u ovoj nastavnoj bazi.

Ukoliko se situacija bude poboljšala u narednom periudu potrudićemo se da realizujemo sve obaveze vezane za ovaj predmet, vršiće se nadoknada vežbi.

Ova informacija se tiče studenata dodeljenih nastavnoj bazi Institut za vežbe koje se održavaju u mesecu decembar/januar:

• III grupa PODGRUPA II
  • IV grupa PODGRUPA IV

Molimo vas da redovno pratite sajt Medicinskog fakulteta kako bi imali prave informacije vezane za ovu nastavnu bazu.

Za sve dodatne informacije kontaktirati administrativnog sekretara nastavne baze Instituta Marinu Mutavdžić na tel. 3108160 od 8h do 14h.

S poštovanjem,

Prof.dr Mila Stajević

Rukovodilac nastavne baze Institut za majku i dete