Обавештење о потврди изласка на испит и одржавању испита из Медицинске биохемије са хемијом у септембарском испитном року школске 2019/2020. године

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Потврда испита за све студенте ће се спроводити на платформи Ретикулум*.  На курсу „Потврда испита 2019/2020“ треба одабрати 2. годину студија и попунити упитник под називом „Потврда испита за августовски рок“ у оквиру предмета Медицинска биохемија са хемијом. По предаји упитника потврдa испита је завршена. Упитник ће бити доступан од ЧЕТВРТКА, 27. 08. 2020 у 10 часова до ПЕТКА, 28. 08. 2020. у 15 часова поподне.

*Уколико студент није до сада приступао платформи Ретикулум, потребно је да се улогује на следећи начин:

Корисник: званична имејл адреса студента (нпр. md170724@med.bg.ac.rs)

Лозинка: ЈМБГ студента

У случају да студент не може да приступи платформи Ретикулум, потребно је да се обрати директно мејлом на: andjelka.isakovic@med.bg.ac.rs .

УСМЕНИ ИСПИТ:

Термини одржавања усменог испита ће бити накнадно истакнути.

Катедра биохемије