Биоетика 3 -⁠⁠ Уписивање резултата испита из претходних рокова и потписи за слушање наставе

Уписивање резултата испита организоваће се у пeтак, 28.08.2020. У индексу ОБАВЕЗНО претходно попунити: Назив предмета: Биоетика 3, Датум полагања: ОБАВЕЗНО унети датуме полагања. На уписивање резултата студенти не морају доћи лично. Индексе оставити на обележеном месту испред огласне табле Катедре хуманистичких наука у петак у интервалу 09:00-11:00ч. Студенти који претходно нису доставили попуњене беле испитне пријаве, у обавези су да их доставе уз индекс.

Потписани индекси преузимају се на истом месту истог дана у интервалу 13:00-14:00ч.

Напомена: Моле се студенти да се придржавају наведеног распореда, уз обавезу придржавања прописаних епидемиолошких мера.