Хирургија са анестезиологијом – Септембар

I Комисија – Проф.др  Зоран Кривокапић:

Уторак  8. Септембар   – 10 х

VI Комисија – Проф.др: Милорад Петровић

Среда  9. Септембар – 9 х

XII  Комисија – Проф.др Предраг Пешко:

Четвртак  10. Септембар –  9 h

Потврда испита је   дан раније до 12 х. За потврду испита:

-позвати техничког секретара Славојку Ноел на тел. 011/ 3622 811

– издиктирати име и презиме, број Индекса, као и име председника комисије

– за испит са собом понети  Индеx и пријаву, а картон са потписима на увид приликом пологања испита.

ПРОТОКОЛ ОДРЖАВАЊА ИСПИТА  ЗА ВРЕМЕ ПАНДЕМИЈЕ ИЗАЗВАНЕ ЦОВИД  19 ВИРУРСОМ У   СЕПТЕМБАРСКОМ  ИСПИТНОМ РОКУ ИЗ ПРЕДМЕТА ХИРУРГИЈА СА АНЕСТЕЗИОЛОГИЈОМ НА НАСТАВНОЈ БАЗИ

ПРВА ХИРУРШКА КЛИНИКА – Клинички Центар Србије

1. Студент потврђује излазак на испит из предмета Хирургија са анестезиологијом маилом  дан пре заказаног  термина одржавања испита. Потребно је оставити личне податке, број индекса, као и име и презиме Председника Комисије. Податке  издиктирати секретарици Катедре Славојки Ноел  на следећи  број телефона: 011/ 3622 811
  2. На дан испита студент доноси индекс и белу пријаву.
  3. Приликом доласка на испит, студенти долазе испред улаза Прве хируршке клинике , десет минута раније, ОБАВЕЗНО са маском и рукавицама, где ће их сачекати секретарица  Славојка и увести, одређени број студената,  у Амфитеатар .
  4. По завршетку испита студенте ће, до излаза, испратити секретарица .
  5. Студенти не смеју сами улазити на Клинику!
  6. Студенти који су имали знаке респираторне инфекције или повишену телесну температуру, претходних недеља,  као и они студенти  који су били у ризичном контакту са неким од оболелих од  ЦОВИД – а 19 у обавези су да то пријаве телефоном секретарици   (011) 3622 811.
  7. За све информације можете се обратити секретарици на горе наведени број телефона.