Катедра за епидемиологију-измена-колоквијум из епидемиологије инфективних болести

Епидемиологија инфективних болести – колоквијум

Потврда испита 25.06.2020. од 12-14 часова маилом:  vesna.milosev@med.bg.ac.rs

1. Епидемиологија инфективних болести- за студенте 2019/2020 – 5 семинара урађених преко ретикулума, сматраће се положеним колоквијумом и тај колоквијум биће уписиван у индекс,

када студент буде полагао усмени испит из епидемиологије.

Ако неко није урадио свих 5 семинара,потребно је да се пријави на е-маил: vesna.milosev@med.bg.ac.rs , секретару Института, и  колоквијум полаже  26.06.2020. u 10 часова, у вежбаоницама Института за епидемиологију.

2. Студенти који су Епидемиологију инфективних болести слушали у шк: 2018/2019 у трећој години, потврђују полагање колоквијума  на е-маил секретара Института. Полажу: 26.06.2020. у 10часова.

3. Студенти који су Епидемиологију инфективних болести слушали по старом програму на IV години, потврђују полагање колоквијума на е-маил. секретару.

Потребно је да су пријавили Инфективне болести, и да напишу код кога су на испитним списковима за полагање  Инфективних болести.(није потребна бела пријава.)

Колоквијум из епидемиологије инфективних болести ће се одржати 26.06.2020. у 10 часова , у вежбаоницама института за епидемиологију.

Катедра за епидемиологију

vesna.milosev@med.bg.ac.rs