Хистологија и ембриологија – потврда испита – ЈУН II

Испитни рок ЈУН II – хистологија и ембриологија

2019/20. год.

ПОТВРДА ИСПИТА је обавезна и то у периоду од понедељка,  22.06.2020. до уторка 23.06.2020. на мејл neda.vasic@med.bg.ac.rs

У мејлу обавезно напишите:

• Ваше име, презиме и број индекса
  • име испитивача код кога полажете хистологију и ембриологију у овом року.
  • да ли полажете и анатомију у овом року и код ког испитивача (да не би дошло до преклапања термина испита).

Уколико мејл не садржи све назначене податке или се потврда изврши ван назначеног термина, потврда испита неће бити прихваћена.

Термини полагања усменог испита из хистологије и ембриологије ће биће истакнути на сајту Факултета и на ретикулуму.

Из епидемиолошких разлога у наредном периоду неће бити организоване предиспитне вежбе и неће се одржавати практични испити. Током усменог испита ће се обавити провера целокупног знања из хистологије и ембриологије.

Студенти су у обавези да на испит понесу индекс и белу пријаву са холограмом.

За студенте који полажу 4. пут (и више) обавезно је да уплате следећи износ на рачун Факултета.

За студенте који полажу 4. пут (и више):

Уплатница

износ:                  = 800,00   динара

број рачуна:       840-1139666-89

позова на број:   742121-PS 03-…………

(број индекса)

Потпис за одржану наставу у летњем семестру студенти генерације 2019/20. ће добити приликом полагања испита.

За оне који не буду полагали испит биће обезбеђен термин у о коме ће бити благовремено обавештени.