Обавештење – почетак наставе из биохемије на ретикулуму

Poštovane kolege,

Od ponedeljka, 30. marta 2020. godine, nastava iz biohemije se nastavlja.

Svakog ponedeljka u 8:30č do četvrtka u 15č biće vam omogućen pristup gradivu koje je predviđeno da se obradi date nedelje.

Materijal za svaku nedelju obuhvata:

1. Tri prezentacije – predavanje, seminar i vežba – u PDF formatu koje možete preuzeti –

Prezentacija seminara se bazira na principu pitanja i odgovora. Sve odgovore na postavljene teze možete naći u literaturi navedenoj u prezentaciji.

1. Dva testa koja ste u obavezi da uspešno završite.

Jedan test je vezan za gradivo seminara, a drugi za gradivo vežbi. Kada pristupite testu i završite sva pitanja potrebno je da kliknete plavo dugme “Zatvori i predaj”. Nakon toga, dobićete odgovor o uspešnosti. Ukoliko niste postigli zadovoljavajući rezultat možete pristupiti testu samo još jednom.

Ukoliko imate potrebu za dodatnim pojašnjenjem gradiva možete se obratiti vašem nastavniku na nekoliko načina:

• putem e-mail-a
  • poruke na retikulum platformi
  • ili sa nastavnikom dogovoriti online

Studenti koji su bili zaduženi da održe prezentacije seminara 13., 14. i 20. će u dogovoru sa nastavnikom regulisati ovu obavezu.

Neispunjavanje obaveze na nedeljnom nivou predstavlja minus i da će se tretirati kao odsustvo sa regularne nastave.

*Molimo sve studente koji u padajućem meniju “Moji kursevi” ne vide kurs “Medicinska biohemija sa hemijom”, da se jave putem mejla.  e-mail: drmilicavelimirovic@gmail.com