ЕСГ Фестивал у сарадњи Хемофарма и Београдског Универзитета (22-27.10. / Студентски град, Нови Београд)

ЕСГ ФЕСТИВАЛ ОДРЖАВА SE СЛЕДЕЋЕ НЕДЕЉЕ ОД 22. ДО 27. ОКТОБРА НА ЦЕНТРАЛНОМ ПЛАТОУ У СТУДЕНТСКОМ ГРАДУ И КУЛТУРНОМ ЦЕНТРУ СТУДЕНТСКИ ГРАД НА НОВОМ БЕОГРАДУ.

Компанија Хемофарм организује Фестивал уз подршку и у партнерству са  Београдским Универзитетом у циљу подизања свести и промоције одрживог развоја и ЕСГ одговорности.

Фестивал прати и мултимедијална интерактивна изложба о одрживом развоју „STADA EXPO“, која је након две европске турнеје (Румунија, Црна Гора, БИХ, Чешка, Британија и Немачка) дошла у Србију (где је и креирана прошле године).

Сигурни смо да ће реномирани говорници на 9 панела и 3 округла стола поделити кључне трендове и сазнања о ЕСГ. ЕСГ је скраћеница за животну средину, друштво и управљање, често се назива одрживошћу. Такође, у суботу 26.10. на сам Светски дан одрживог развоја биће одржано и предавање светског стручњака, проф. Петкоског о вези АИ (artificial intelligence) са ЕСГ.