Практични испит из Микробиологије – термин полагања пракитчног дела испита – ЈУЛ 2024

Поштоване колеге,

На линку се налази списак студената и амфитеатара у којима полажу практични испит из Микробиологије у ЈУЛСКОМ испитном року 2024. годинере.

Практични испит је заказан за понедељак, 8. јул у 9 часова у амфитеатрима Силос и Хистофизиологија. Распоред студената по амфитеатрима је на линку:

Списак студената по наставницима и амфитеатрима ЈУЛ 2024

Напомена – симбол “N/A” поред имена студента означава да је студент или 1) ослобођен практичног испита или 2) на исти не излази у актуелном, јулском року јер је положио тест у претходном, јунском року 2024.

На испит је неопходно донети индексе, као и попуњене беле пријаве на којима је потребно уписати иницијале наставника коф ког студент полаже у горњи десни угао пријаве.

Информације о терминима полагања испита код наставника ће бити благовремено постављене на сајт Факултета.