Патологија – јулски испитни рок

Потврда  испита из Патологије за јулски рок ће се обавити електронским путем  на мејл секретара Института за патологију: patologija.sekretar@med.bg.ac.rs

Сви студент приликом слања мејла обавезно да наведу:
1. Име и презиме студента,
2. Број индекса,
3. Име и презиме професора код кога полажу испит ,
4. Свој редни број са засписника о полагању испита,
5. Да ли имају ПОЛОЖЕН ПРАКТИЧНИ ИСПИТ.

Испит се потврђује према следећем распореду:

27.06.2024.г. 1.од 9-10:30 часова студент који су обнављали годину.
Ови студент морају да нагласе да ли имају положен практични испит (важећи је практични испит положен у текућој школској години).
Уколико је картон остао на Институту,  то обавезно нагласити у мејлу, а студенти чији је картон код њих да га понесу на испит, а у мејлу нагласе да је картон код њих (обавезна ставка приликом потврде испита).Картони који су остали код секретара или наставника биће достављени испитивачу.

2.од 11-11:30 часова I група
3.од 12-13:30 часова II група
28.06.2024.г.
1.од 9-10:30 часова III група
2.од 11-11:30 часова IV група
3.од 12-13:30 часова V група
Спискови по групама и термини  полагања практичног испита биће истакнути на сајту Факултета  02.07.2024.г.

Термини за полагање усменог испита биће истакнути након завршетка практичног испита.
Студенти на ОАС – сестринство који пријављују испит треба да нагласе да је у питању сестринство.

Напомена: студент су у обавези да прате сатницу своје групе приликом потврде испита.