Обавештење за студенте који су у јунском року полагали предмет Енглески језик на списку код наставника Биљане Вукчевић Лацковић

Студенти који су у јунском року положили Енглески језик 1 и Енглески језик 2 на списку код наставника Биљане Вукчевић Лацковић, а још им није уписан испит у индекс, могу доћи директно у кабинет наставника, у четвртак 27. 6. 2024. године, од 9 и 00 до 10:00. Пре уласка у кабинет потребно је уписати у прву слободну рубрику Енглески језик 1, као и датум полагања испита, за Енглески 1 – 10. 6. 2024. а за Енглески 2 – 13. 6. 2024. Могу улазити по троје студената у кабинет. Уколико вам термин не одговара, без бриге, биће их још.

Наставник Биљана Вукчевић Лацковић