Епидемиологија – испит у јунском року

Поштовани студенти,

Јунски испитни рок из Епидемиологије биће организован у периоду 10. 6. – 18. 6. 2024. године.

Потврђивање изласка на усмени испит из Епидемиологије за јунски рок је 5. 6. 2024. године до 14 часова преко РЕТИКУЛУМА на страницама курса IAS – Epidemiologija 2023/2024 и IAS – Epidemiologija 2022/2023. Студенти ранијих генерација испит потврђују слањем мејла на epidemiologija@med.bg.ac.rs.

Колоквијум из Епидемиологије инфективних болести за студенте ранијих генерација који још увек нису положили биће организован 10. 6. 2024. у 8 часова у вежбаоницама Института за епидемиологију. На колоквијум студенти могу изаћи без обзира да ли су положили усмени испит из епидемиологије.

Студенти који су положили Епидемиологију ранијих година, а полажу колоквијум из Епидемиологије инфективних болести потврђују полагање колоквијума на мејл epidemiologija@med.bg.ac.rs.

Уколико је студент положио колоквијум из Епидемиологије инфективних болести, а није положио усмени испит из Епидемиологије, потврђује излазак на испит на мејл epidemiologija@med.bg.ac.rs.

Усмени испит из Епидемиологије за студенте који су наставу слушали школске 2021/2022, 2022/2023 и 2023/2024 састоји се од 4 питња (3 питања из опште епидемиологије и једног питања из епидемиологије инфективних болести). Усмени испит доноси максимално 70 бодова, два колоквијума максимално 22 бода (11+11), 4 бода присуство предавањима и 4 бода семианри.

О терминима усмених испита бићете обавештени накнадно.

С поштовањем,

Шеф Катедре Епидемиологије