Клиничка микробиологија – Информације о испиту, априлски испитни рок 2024. године

Испит је заказан за уторак, 9. април 2024. у 16 часова.

Списак студената који су потвдрили испит и распоред полагања испита се налази у ПРИЛОГУ.

Напомена за студенте који полажу испит у амфитеатру Патологија: Због реновирања у згради Института за патологију, до амфитеатра се долази кроз бочни улаз (Институт за микробиологију) преко 1. спрата до главног хола.

Резултати испита ће бити истакнути на сајту Факултета у среду, 10. априла најкасније до 9ч.

Увид у резултате испита је заказан за среду, 10. април у термину 09.15-09.30ч у Семинарској сали Института за микробиологију и имунологију (1. спрат).

Уписивање резултата положеног испита је заказано за среду, 10. април у 10 часова, осим код следећих наставника:

• доц. др Ина Гајић – среда, 10. април у 11ч, кабинет наставника
  • доц. др Душан Кекић – среда, 10. април у 13ч, кабинет наставника
  • доц. др Данијела Миљановић – четвртак, 11. април у 11ч, кабинет наставника
  • проф. др Ивана Лазаревић – петак, 12. април у 12ч, кабинет наставника
  • проф. др Ана Банко – петак, 12. април у 12ч, кабинет наставника
  • проф. др Ивана Дакић – среда, 10. април у 12ч, кабинет наставника
  • проф. др Вера Мијач – среда, 10. април у 12ч, кабинет наставника

Напомена за студенте са списка проф. др Сање Митровић: Уколико неко од студената није уписао положен испит из Клиничке микробиологије код проф. Митровић, то може да учини од следећег рока.