ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ШЕСТЕ ГОДИНЕ СТУДИЈА  ШК.  2023/24.

Сви студенти који су уписани у 6. годину студија, односно оверили XI семестар у школској 2023/2024.год.  полажу Тест ретенције знања 18. маја 2024.године у 9,00 часова у амфитеатрима Медицинског факултета.

Подсећамо да се резултати најбоље рангираних 1 %, 5% и 10% студената уписују у Додатак дипломе.

Списак студената са местом полагања биће објављен на сајту Факултета .

Након обављеног теста студент ће добити потпис у индексу  да је приступио тестирању, што ће бити услов за узимање уверења о дипломирању.

ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ                                                                       ПРОДЕКАН

ЗА ТЕСТ РЕТЕНЦИЈЕ ЗНАЊА                                                 МЕДИЦИНСКОГ ФАКУЛТЕТА

Проф. др Милош Кораћ, с.р.                                                      Проф. др Душан Попадић, с. р.