Промена термина полагања испита КЛИНИЧКЕ ОНКОЛОГИЈЕ СА РАДИОТЕРАПИЈОМ И КЛИНИЧКЕ ОНКОЛОГИЈЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ

ОБАВЕШТАВАЈУ СЕ СТУДЕНТИ ДА ЋЕ СЕ МАРТОВСКИ ИСПИТ ИЗ КЛИНИЧКЕ ОНКОЛОГИЈЕ СА РАДИОТЕРАПИЈОМ И КЛИНИЧКЕ ОНКОЛОГИЈЕ ОДРЖАТИ У АМФИТЕАТРУ У НОВОЈ ЗГРАДИ ИНСТИТУТА ЗА ОНКОЛОГИЈУ И РАДИОЛОГИЈУ СРБИЈЕ И ТО:

СТУДЕНТИ КОЈИ СУ НА СПИСКУ КОД ДОЦ.ДР.ТАТЈАНЕ АРСЕНИЈЕВИЋ ИСПИТ ЋЕ БИТИ ОДРЖАН У СРЕДУ 13.3.2024.ГОДИНЕ ОД 9-10 чаова.

СТУДЕНТИ КОЈИ СУ НА СПИСКУ КОД ДОЦ.ДР.СУЗАНЕ СТОЈАНОВИЋ – РУНДИЋ ИСПИТ ЋЕ БИТИ ОДРЖАН У ЧЕТВРТАК 14.3.2024. године од 9-10 часова.

Уписивање оцена код доц.др.Татјане Арсенијевић у четвртак 14.3.2024.године од 12-14 часова у њеној канцеларији на другом спрату РТ ТОРАКС, СТАРИ ДЕО ЗГРАДЕ ИНСТИТУТА.

Уписивање оцена код доц.др.Сузане Стојановић-Рундић петак, 15.3.2024.године у њеној канцеларији, нови део зграде Института за онкологију и радиологију Србије.

СТУДЕНТИ СА СОБОМ ОБАВЕЗНО ДА ПОНЕСУ ИНДЕКС И МАСКУ ЗА ЛИЦЕ.

ШЕФ КАТЕДРЕ КЛИНИЧКЕ ОНКОЛОГИЈЕ
СА РАДИОТЕРАПИЈОМ