Катедра физијатрије-УДК: Испити у Мартовском испитном року

Испити у Мартовском испитном року ће се одржати по следећем распореду:

Проф. др Д.Ћировић ће питати 13.03. са почетком у 10 часова у Амфитеатру Универзитетске дечје клинике.

Проф. др М.Грајић ће питати 13.03. са почетком у 8,30 часова у просторијама Центра за физикалну медицину КЦ Србије улаз преко пута ОРЛ Клинике.

Доц. др А.Миловановић ће питати 13.03. са почетком у 10 часова у просторијама Неурохируршке клинике КЦ Србије.

Доц. др Н.Илић ће питати 13.03. са почетком у 9 часова у просторијама Центра за физикалну медицину КЦ Србије улаз преко пута ОРЛ Клинике.

Доц. др Д.Николић ће питати 13.03. са почетком у 8,30 часова у просторијама Универзитетске дечје клинике.

Проф.др Д.Матановић ће питати 14.03. са почетком у 9,15 часова у просторијама Центра за физикалну медицину КЦ Србије улаз преко пута ОРЛ Клинике.,

Проф. др Н.Мујовић ће питати 14. и 15.03. са почетком у 9 часова у просторијама Клинике за пулмологију КЦ Србије.Делиће се студенти према редоследу пријаве.

Проф. др А.Видаковић ће питати 14.03. и 15.03. са почетком у 9 часова у Амфитеатру Клинике Зотовић.Делиће се студенти према редоследу пријаве.

Доц. А.Миловановић ће питати уместо Доц. др С.Томановић Вујадиновић које је на боловању, дана 14.03. са почетком у 9 часова у просторијама Неурохируршке клинике КЦ Србије.

Доц. др О.Дјордјевић ће питати 14.и 15.03.са почетком у 9 часова у учионици А1 одељње , II спрат , соба 27, Клинике Зотовић. Делиће се студенти према редоследу пријаве.

Испите потврдити на имејл katedra.fiz-med@udk.bg.ac.rs