Хистологија и ембриологија – ОБАВЕШТЕЊЕ СТУДЕНТИМА КОЈИ СУ ОБНОВИЛИ ГОДИНУ О ПОЛАГАЊУ КОЛОКВИЈУМА

Студентима који су први пут обновили прву годину (генерација студената 2022/23) бодови са колоквијума које су положили у току наставе важе и у току школске 2023/2024 године.

Уколико студент не положи испит после две академске године важност колоквијума престаје.

Студенти који су два и више пута обновили прву годину (генерације студената 2021/22 и старије) имају право да поново полажу колоквијуме уколико шефу Катедре хистологије и ембриологије упуте захтев за полагање колоквијума.

Захтев за полагање другог колоквијума је потребно послати на мејл секретару Института (milena.barlov@med.bg.ac.rs) најкасније до 11.03.2024. Градиво предвиђено за други колоквијум обухвата општу ембриологију, кардиоваскуларни, ендокрини и имунски систем.

Студенти који поново полажу колоквијуме имају право да излазе на испит из хистологије и ембриологије у свим испитним роковима, при чему им се у бодове остварене на колоквијуму рачунају само они које су стекли полагањем колоквијума до тренутка изласка на испит (нпр. у јануарском испитном року се рачунају само бодови са положеног првог колоквијума).