Испит из Микробиологије – Обавезна потврда испита – ФЕБРУАРСКИ рок 2024. године

Потврда изласка на испит из предмета Микробиологија у ФЕБРУАРСКОМ испитном року школске 2023/2024. године обављаће се онлајн путем линка:

За потврду је неопходно да студент са свог Google налога попуни упитник који је доступан на линку.

Испит је могуће потврдити од понедељка, 5. фебруара најкасније до понедељка, 12. фебруара 2024. године у 12 часова. Накнадне пријаве неће бити уважене.

Практични испит из Микробиологије ће се одржати у понедељак, 19. фебруара 2024. године у 18:00 часова у амфитеатру Патологија. Студенти су дужни да на испит донесу адекватно попуњену белу пријаву са иницијалима испитивача са испитног списка у горњем десном углу пријаве.

Распоред полагања испита код наставника ће бити истакнут накнадно.

Уколико постоје проблеми приликом потврде испита студенти могу да се обрате секретару Института за микробиологију и имунологију путем мејла slavica.marjanovic@med.bg.ac.rs.