Конкурс за најбоље фотографије – ПОБЕДНИЦИ

Поштоване колегинице и колеге,

Имамо задовољство да вас обавестимо о резултатима нашег Конкурса за фотографије #ОвоЈеЈавноЗдравље!

Примили смо бројне квалитетне и занимљиве пријаве у виду фотографија из различитих установа културе широм Србије и иностранства. Захваљујемо се свим колегиницама и колегама који су издвојили време и учествовали на нашем конкурсу.

Иако је одабир најбољих радова представљао изазов, у наставку су овогодишњи победници конурса:

• Прва награда: Мила Форшпрехер – “Борба петлова”, Паја Јовановић (тема зависности од игара на срећу);
  • Друга награда: Сара Матовић – “Зависник”, непознат аутор (тема злоупотребе алкохола);
  • Трећа награда: Марија Стојићевић – “Прво српско гимнастичарско друштво”, Стева Тодоровић (тема промоције физичке активности);

Посебна похвала иде Олги Станојевић за приказ графита из Уметничког павиљона „Цвијета Зузорић”.

У наредним данима моћи ћете да погледате победничке радове на друштвеним мрежама Института за социјалну медицину. Зато вас позивамо да запратите нашу Facebook страницу: https://www.facebook.com/socijalna.

Награђени радови украсиће учионице Института за социјалну медицину, а за победнице смо припремили симболичан поклон у виду захвалница и уџбеника из социјалне медицине са посебном посветом.

Радујемо се да конкурс поново отворимо у наредној академској години. Све друге активности наше Катедре пратите на вебсајту Факултета и профилима Института за социјалну медицину.

С поштовањем,

Катедра за социјалну медицину