Судска медицина: изложба „Мortui vivos docent – кад мртви уче живе: Милован Миловановић и његово доба

Поштоване колегинице и колеге,

Катедра за судску медицину омогућила је свим заинтересованим студентима шесте године бесплатну посету и вођење кроз изложбу „Мortui vivos docent – кад мртви уче живе: Милован Миловановић и његово доба“ у четвртак, 26. октобра, од 18.00 часова. Изложба је оформљена  поводом обележавања стогодишњице наставе судске медицине на Медицинском факултету у Београду, у сарадњи Музеја науке и технике са Институтом за судску медицину.

Позивамо све заинтересоване студенте да се пријаве попуњавањем овог упитника.

Након пријаве, додатне информације у вези са посетом биће вам достављене путем имејла.
Такође, информације у вези са изложбом, као и распоред предавања током њеног трајања доступни су на сајту Музеја науке и технике.