Тест ретенције знања за студенте 4. године студија шк. 2023/24

Објављен  је распоред полагања Теста ретенције знања по амфитеатрима и Упутство за студенте.

Тест ретенције знања  за студенте четврте године студија, одржаће се  14. октобра 2023.године у 9,00 часова у амфитеатрима Медицинског факултета и амфитеатру II Стоматолошког факултета.
На тест треба доћи у 8,30 часова испред амфитеатра у који сте распоређени.
Подсећамо да се резултати  најбоље рангираних 1 %, 5%  и 10% студената уписују у Додатак дипломе.
Након обављеног теста студент ће добити потпис у индексу  да је приступио тестирању  и без тог потписа неће моћи да овери зимски семестар.

ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ                                                                      ПРОДЕКАН
ЗА ТЕСТ РЕТЕНЦИЈЕ ЗНАЊА                                                 МЕДИЦИНСКОГ ФАКУЛТЕТА
Проф. др Силвио Де Лука, с.р.                                                   Проф. др Душан Попадић, с. р.

Прилог: