Обавештење студентима за уписивање оцена из клиничке онкологије и клиничке онкологије са радиотерапијом

Обавештавају се студенти да ће поред испитивача из предмета Клиничка онкологија и испитвача из предмета Клиничка онкологија са радиотерапијом бити присутни и дежурни асистенти и то: др. Драгана Станић, Др. Маријана Миловић-Ковачевић и др. Предраг Петрашиновић.

Доц.др. Татјана Арсенијевић уписиваће оцене 04.9. 2023.године од 10-11ч и 05.9.2023.године од 12-13ч у њеној соби на II спрату,старе зграде.

Доц.др.Сузана Стојановић-Рундић ће уписивати оцене одмах после испита о4.9.2023.године у 9,45ч у својој соби у новом делу зграде.

Проф.др.Плешинац се уписивати оцене у својој соби директора у новом делу зграде, исти дан 04.9.2023.године у 12,30ч.

ШЕФ КАТЕДРЕ КЛИНИЧКЕ ОНКОЛОГИЈЕ
СА РАДИОТЕРАПИЈОМ