МИКРОБИОЛОГИЈА – Резултати практичног дела испита у ЈУЛСКОМ испитном року школске 2022/2023. и термини одржавања усмених испита код појединих испитивача

Резултате практичног дела испита из предмета Микробиологија у јулском испитном року школске 2022/2023. можете видети у прилогу: Резултати практичног дела испита из Микробиологије – ЈУЛ 2023

Увид у тестове одржаће се у уторак 11.07.2023. у периоду од 09.15 – 09.45 часова у доњој вежбаоници Института за микробиологију и имунологију.

Заказивање усмених испита код наставника – уторак 11.07.2023. у 10.00 часова осим уколико у табели са резултатима практичног дела испита није другачије наведено. Такође, у наведеној табели налазе се и информације у вези са терминима одржавања испита код појединих наставника за студенте који су ослобођени и практични испит положили у претходном (јунском) року.

НАПОМЕНА:

Неопходно је да студенти који су ослобођени практичног дела испита и студенти који су положили практични део испита у претходном (јунском) испитном року школске 2022/2023. на усмени испит понесу индекс и адекватно попуњену белу пријаву!