Распоред полагања практичног испита из предмета Микробиологија – ЈУЛСКИ испитни рок школске 2022/2023.

Распоред полагања практичног испита из предмета Микробиологија

ЈУЛСКИ испитни рок школске 2022/2023.

Списак студената који су успешно потврдили излазак на испит налази се у прилогу Списак студената који су потврдили излазак на испит из Микробиологије у ЈУЛСКОМ року 2022-23

Практични испит у виду теста одржаће се у понедељак 10.07.2023. у периоду од 09.00 – 09.45 часова према следећем распореду:

У амфитеатру „Патологија“ практични испит полажу студенти који су на испитним списковима код следећих испитивача:

• Доц. др Данијела Миљановић
  • Доц. др Елеонора Дубљанин
  • Доц. др Ирена Аранђеловић
  • Проф. др Александар Џамић
  • Проф. др Александра Кнежевић
  • Проф. др Валентина Арсић-Арсенијевић
  • Проф. др Вера Мијач
  • Проф. др Драгана Вуковић
  • Проф. др Ивана Дакић
  • Проф. др Ивана Лазаревић
  • Проф. др Ивана Чоловић-Чаловски

У амфитеатру „Силос“ практични испит полажу студенти који су на испитним списковима код следећих испитивача:

• Проф. др Лазар Ранин
  • Проф. др Маја Станојевић
  • Проф. др Маја Ћупић
  • Проф. др Наташа Вучковић Опавски
  • Проф. др Сања Митровић
  • Проф. др Слободанка Ђукић

Резултати практичног дела испита биће објављени у уторак 11.07.2023. у 09.00 часова на огласној табли Института за микробиологију и имунологију и на сајту Медицинског факултета.

Увид у тестове одржаће се у уторак 11.07.2023. у периоду од 09.15 – 09.45 часова у доњој вежбаоници Института за микробиологију и имунологију.

Заказивање усмених испита код наставника – уторак 11.07.2023. у 10.00 часова осим уколико у табели са списком студената који су потврдили излазак на испит није другачије наведено. Такође, у наведеној табели налазе се и информације у вези са терминима одржавања испита код појединих наставника за студенте који су ослобођени и практични испит положили у претходном року.

НАПОМЕНЕ:

На испит обавезно донети индекс и попуњену белу пријаву! Такође, неопходно је да на белим пријавама у горњем десном углу студенти напишу иницијале наставника код којег полажу испит

Није дозвољено уношење мобилних телефона у амфитеатар!