Испит из Истраживачке етике у јулском испитном року – ДАС

Обавештавају се студенти докторских академских студија да ће се испит из предмета

Истраживачка етика
Руководилац: Проф. др Иванка Марковић

у ЈУЛСКОМ испитном року одржати у ПОНЕДЕЉАК, 10. ЈУЛА 2023. у 15 часова у вежбаоницама за биохемију на Институту за хистофизиологију.

Испит из предмета Истраживачка етика обухвата завршни семинарски рад и тест знања. Оцена се изводи из свих активности у следећем односу: 20% присуство на настави, 20% завршни семинарски рад и 60% тест знања.

Завршни семинарски рад се пише на теме чији је списак доступан на платформи Ретикулум у одељку “семинарски рад”. Студенти сами бирају теме и сами се организују у групе од највише четворо студената. Завршни семинарски рад треба да буде у форми прегледног рада и да има минимално 5 страна и 5 референци (фонт Times New Roman, величина слова 12pt,  проред 1,5).

Потпис о одслушаној настави ће бити уписан у индекс у истом акту када и оцена положеног испита. Потребно је на два места у индексу уписати Истраживачка етика:

1. У делу за потпис о одслушаној настави (бројеви које наводите за часове су: предавања 10, други облици наставе 10)
  2. У делу где треба да буде уписана оцена се уноси само назив предмета „Истраживачка етика“.

На испит донети и попуњену белу пријаву.

Организатори курса