Микробиологија – Резултати практичног испита јунски испитни рок 2023. године

Резултати практичног дела испита у јунском испитном рок 2023. Године се налазе у прилогу.

Увид у тест ће се одржати у четвртак 15.06.2023. године до 09:15-09:30 часова у Доњој сали Института за микробиологију и имунологију (2. спрат).

Термини усмених испита код испитивача који су заказали термине се налази са резултатима практичног испита.

Код наставника који нису заказали темин усмених испита, заказивање и почетак усмених испита је предвиђено за четвртак 15.06.2023. године у 10 часова. Наставник има право да почне усмени испит у термину заказивања.

Студенти који су ослобођени практичног ипсита и студенти који имају положен практични испит у априлском року, неопходно је да на усмени испит донесу белу пријаву са холограмом.