Клиничка пракса за студенте четврте и пете године студија

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ЧЕТВРТЕ И ПЕТЕ ГОДИНЕ СТУДИЈА ШК.2022/23 ГОДИНЕ

Обавештавају се студенти да се клиничка пракса организује као и сваке године до сад током летњег периода, која је обавезна. Пријављивање ће се обављати преко Ретикулума, а све детаљне информације и термине ће објавити катедре Интерне медицине и Хирургије са анестезиологијом.

По обављеној клиничкој пракси, на страници 32. и 33. индекса и у картону Клиничке праксе студента, одговорно лице установе у којој се обавља пракса уписује термин обављене праксе и то потврђује потписом и печатом болнице.

Студенти који ће обављати клиничку праксу ван Београда, писмо директору здравствене установе где ће обавити клиничку праксу, преузимају овде:

1. Клиничка пракса Интерна медицина
  2. Клиничка пракса Хирургија са анестезиологијом
  3. Клиничка пракса Интерна медицина/Хирургија са анестезиологијом писмо на енглеском језику за студенте који обављају кл. праксу у иностранству