Свечана промоција доделе диплома ИАС 16.06.2023.године

ПРОТОКОЛ СВЕЧАНЕ ПРОМОЦИЈЕ ЗА ПЕТАК, 16.6.2023. године:

Место одржавања свечане церемоније је згрaда Медицинског факултета Универзитета у Београду  Свечана сала деканата.

10,00 -11,30 часова – пријава доласка на свечану церемонију код референта за дипломиране студенте.

Места у свечаној сали за доделу диплома биће нумерисана према бројевима са распореда пријављених и сви морају седети на својим местима због прозивања.
Број који је доделио надлежни референт за нумерисано седиште у свечаној сали се добија и враћа референту у соби 320 приликом преузимања и враћања тога.

11,45 – 12,30- преузимање и облачење тога одвијаће се на II спрату соба број 320, где се оставља лична карта до краја промоције и враћања тога.
Улазак у свечану салу је до 12.50 часова.
13,00 часова – почетак свечане церемоније додела диплома.

Након што вам Декан уручи диплому враћате се на своје место до завршетка свечане промоције.
Следи сликање заједничке фотографије у холу факултета.
Враћање тога је до 14,15 часова.

НАЈЛЕПШЕ ВАС МОЛИМО ДА СЕ ПРИДРЖАВАТЕ ПРОТОКОЛА КАКО БИ СЕ СВЕЧАНА ПРОМОЦИЈА НЕСМЕТАНО ОДРЖАЛА.