МИКРОБИОЛОГИЈА – Колоквирање пропуштене наставе у летњем семестру школске 2022/2023. године

Колоквирање пропуштене наставе из предмета МИКРОБИОЛОГИЈА за летњи семестар школске 2022/2023. одржаће се у петак 02.06.2023. у амфитеатру Института за патологију од 10.00 часова.

Списак студената који треба да колоквирају пропуштену наставу биће постављен на сајту Медицинског факултета и на огласној табли Института за микробиологију и имунологију у петак 26.05.2023. Студенти који на списку буду имали 5 и више изостанака неће имати право на колоквирање пропуштене наставе, односно давање потписа за одслушану наставу из Микробиологије и оверу семестра. Студенати који изостану у последњој XV недељи наставе, уколико то буде њихов други изостанак током летњег семестра, биће додати на крајњи списак студената који морају да колоквирају пропуштену наставу који ће бити објављен у четвртак 01.06.2023.

Неопходно је да студенти након објављивања списка 26.05.2023. до понедељка 29.05.2023. пошаљу молбу Шефу катедре Микробиологије на мејл mikrobiologija.imi@gmail.com . Молбу коју студент треба да попуни у Word документу можете преузети ОВДЕ. Уз молбу, неопходно је да студенти пошаљу сликано/скенирано лекарско оправдање за период изостанка са наставе. Молба и лекарско оправдање које студент шаље путем мејла, у свом називу треба да садрже име и презиме студента.