Медицина и друштво – Резултати испита у Априлском испитном року

Поштоване колеге, у прилогу се налазе резултати испита у Априлском испитном року из предмета Медицина и друштво . Да би се положио испит потребно је најмање 7 тачних одговора (14 поена) из Медицинске социологије, најмање 13 тачних одговора (26 поена) из Медицинске етике и најмање 7 тачних одговора (14 поена) из Социјалне медицине. Положени делови се рачунају за наредне испитне рокове, а потребно је да студенти поново пријаве испит и полажу оне делове које су пали (поља обележена црвеном боји у табели).

Упис оцена за предмет Медицина и друштво за студенте који су испит положили у Априлском испитном року биће организован у среду 12. 4. 2023. године.
Индекс попунити према постављеном примеру и оставити на обележеном месту на полици испред Катедре хуманистичких наука од 08.00 до 11.00. Потписани индекси се преузимају на истом месту, истог дана од 13.00 до 15.00. Није неопходно лично доношење индекса.