Протокол свечане промоције

ПРОТОКОЛ СВЕЧАНЕ ПРОМОЦИЈЕ

ДАТУМ: 06.02.2020

Свечана додела диплома биће одржана  06.02.2020.  године, за студенте који су дипломирали od 09.07.2019. до 15.07.2019. године.

Место одржавања свечане церемоније је згрaда Медицинског факултета Универзитета у Београду  Свечана сала деканата.

11-13 часова –пријава доласка на свечану церемонију код надлежног референта

Места у свечаној сали за доделу диплома биће нумерисана према бројевима са распореда пријављених и сви морају седети на својим местима због прозивања.

Број који вам је доделио надлежни референт за нумерисано седиште дајете на увид заједно са личном картом особљу које је задужено за издавање тога.

13-13:45-преузимање и облачење тога одвијаће се на II спрату соба број 320

Oсобље Факултета ће Вас упутити у просторију за облачење свечане тоге и капе. При преузимању тога дужни сте да оставите личну карту задуженом особљу до краја промоције .

14 часова-додела диплома и сликање

Након што вам Декан уручи диплому враћате се на своје место до завршетка свечане промоције.

14:30-враћање тога

НАПОМЕНА-Молимо вас дас понесете што мање ствари те их оставите члановима породице/пријатељима. Уједно вас молимо да нам својим тачним доласком помогнете како би се цела свечаност могла одвијати према предвиђеном протоколу.

НАПОМЕНА-Након вас улазе породица и пријатељи те Декан и представник Српског лекарског друштва.

НАЈЛЕПШЕ ВАС МОЛИМО ДА СЕ ПРИДРЖАВАТЕ ПРОТОКОЛА КАКО БИ СЕ СВЕЧАНА ПРОМОЦИЈА НЕСМЕТАНО ОДРЖАЛА