Испит из Микробиологије – Априлски испитни рок школске 2022/2023. године

Потврда изласка на испит из предмета Микробиологија у АПРИЛСКОМ испитном року школске 2022/2023. године обављаће се онлајн путем линка  https://forms.gle/a6HLfxxoSByGu4jv7 .

За потврду је неопходно да студент са свог Google налога попуни упитник који је доступан на линку. Испит је могуће потврдити до понедељка, 03.04.2023. године, до 09 часова. Накнадне пријаве неће бити уважене.

Практични испит из Микробиологије ће се одржати у четвртак, 06.04.2023. године у 18:15 часова. Распоред полагања практичног испита ће бити истакнут на сајту Факултета и на огласној табли Института за микробиологију и имунологију најкасније до 05.04.2023. године.

Студенти су дужни да на испит донесу адекватно попуњену белу пријаву са иницијалима испитивача са испитног списка у горњем десном углу пријаве.

Уколико постоје проблеми приликом потврде испита студенти могу да се обрате секретару Института за микробиологију и имунологију путем мејла slavica.marjanovic@med.bg.ac.rs.