Обавештење о испиту из Клиничке онкологије и испит из Клиничке онкологије са радиотерапијом

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавам Вас да ће се испит из Клиничке онкологије и испит из Клиничке онкологије са радиотерапијом одржати дана 14.3. и 15.3.2023.године са почетком од 9,оо до 10,оо часова у амфитеатру нове зграде Института за онкологију и радиологију србије, Пастерова број 14 и то:

1. Студенти који су на списку код Проф.др Весне
Плешинац-Карапанџић и Доц.др Сузане Стојановић-Рундић испит почиње у 9,оо часова дана 14.3.2023.године
(дежурни лекари Доц.др Сузана Стојановић-Рундић, Клинички Асист.др Ивана Божовић-Спасојевић и Клинички Асист.др Александар Томашевић).

2. Студенти који су на списку код Проф.др Марине Никитовић и Доц.др Татјане Арсенијевић испит почиње у 9,оочасова дана 15.3.2023.године
(дежурни лекари Доц.др Татјана Арсенијевић, Клинички Асист.др Предраг Петрашиновић и Клинички Асист.др Александар Степановић).

Моле се студенти да са собом понесу индекс и маску за лице.
О терминима потписивања индекса бићете накнадно обавештени.

Шеф катедре за предмет Клиничка онкологија
са радиотерапијом
Проф.др Марина Никитовић