Обавештења за одржавање Јануарскoг испитног рока 2019/20 Катедре патолошке физиологије (ИАС и ОАС)

Број: 7/1
Датум:  15.01.2020. год.

ОБАВЕШТЕЊЕ СТУДЕНТИМА

о времену одржавања

JAНУАРСКОГ ИСПИТНОГ РОКА

за предмет патолошка физиологија

ПОТВРЂИВАЊЕ ИСПИТА: Понедељак, 20.01.2020. год. од 10 до 12 часова за све студенте. ИНДЕКС обавезно показати приликом подношења појединачне испитне пријаве и то на страни овереног семестра.

ПРАКТИЧНИ ИСПИТ: 22. Јануар. 2020. Године ( среда)   од 09:00 часова за све студенте.  Место одржавања: вежбаонице Института у ул. Др Суботића 1. II спрат .

УСМЕНИ ИСПИТИ: од 23.01.2020. год. према распореду који истакну испитивачи.

Напомена студентима: пријаве морају бити благовремено поднете, и уредно и читко попуњене штампаним словима.На практичном испиту студент  мора имати радни мантил и индекс.

ШЕФ КАТЕДРЕ

За Проф. др Јелена Нешовић- Остојић

ОБАВЕШТЕЊЕ СТУДЕНТИМА ОАС СЕСТРИНСТВA

о времену одржавања

JAНУАРСКОГ ИСПИТНОГ РОКА

за ПРЕДМЕТ КЛИНИЧКА ПАТОФИЗИОЛОГИЈА

ПОТВРЂИВАЊЕ ИСПИТА: У  Понедељак, 20.01.2020.  год. од 10 до 12 часова за све студенте.  ИНДЕКС обавезно показати приликом подношења појединачне испитне пријаве.

Тест:  Тест ће се одржати 22.01.2020 год. у 13:00 часова. Место одржавања: вежбаоница Института у ул. Др Суботића 1. II спрат .

ШЕФ КАТЕДРЕ ZA OAC

Проф. др Силвио Де Лука